NIKDY neříkej NIKDY, aneb ještě před rokem jsem si byla jistá, že já BLOG nikdy psát nebudu.

PROČ PÍŠU BLOG?

Mám ráda výzvy! Vystoupit ze své komfortní zóny není pro mne jednoduché, přesto bez akce není reakce. A myslím si, že mám, co nabídnout.  🙂

ŠKOLA ŽIVOTA

V mém příběhu se dočtete, že je důležité mít vizi. Musíte vědět, čeho chcete dosáhnout a stanovit si cíl, což je první nejdůležitější krok k úspěchu v podnikání i životě.

Když se ohlédnu za svým životem, jsem až překvapena s jakou přesností držím ty své pětiletky. Po maturitě jsem měla první vážnější vztah a vystřídala 2 zaměstnání. Další pětiletku jsem začala s přízviskem podnikatelka ,, zlatokopka ,, , našla jsem svou životní lásku a porodila prvního syna Marka.

V pořadí již třetí dekáda byla obdobím smutku ze ztráty partnera vyvážená narozením druhého syna Luky. A poslední aktuální pětiletka mi začala v roce 2015 a byla rokem velkých změn, těžkých rozhodnutí, novot, osobního růstu a plánů, které pomalu realizuji.

škola života malá

 ČÍSLU 5 NUMEROLOGIE

přisuzuje vášeň, vůli, citovou hloubku a kontakt s lidmi. Je to číslo, které je nevypočitatelné, je neustále v pohybu. Změna je pro pětku alfou a omegou života, je proto příznačné pro všechny světoběžníky a všechny, kteří jsou myslí i životním přístupem nezávislí.

Noční můrou pro pětku je samozřejmě práce, která s sebou nese velkou míru nudné rutiny nebo vyžaduje strnulé sezení na jednom místě. Pětka je obvykle všestranná a snadno se přizpůsobí okolnostem. Většina lidí na ní má jasný a vyhraněný názor, ať už pozitivní nebo negativní.

Vlastnost, kterou byste měli u pětky vnímat snad jako nejsilnější, je touha po svobodě v jednání i myšlení. Díky své nespoutané povaze skončí spíše jako rebel, který jde proti proudu, než jako ovce, která se pro pohodlí vzdá vlastního úsudku.

S díky čerpáno z www. numerologie.etarot.cz.

číslo 5 podle numerologie

Zajímavé, že? Jak spolu vše souvisí? Jaké je vaše životní číslo a k čemu jste předurčeni?

CHARAKTER OSOBNOSTI

V každé vlastnosti, která je číslu 5 přisuzována, jsem našla kus sebe a proto vím, že velká část charakteru osobnosti je nám dána od mala. Přesto svou pílí můžeme hodně vlastností nabýt nebo je neustále pilovat k dokonalosti.

Má cesta vlastním byznysem byla je a bude dlouhá a klikatá, ale s jasnou vidinou, před kterou jsem bohužel pro sebe dlouho zavírala oči. 🙁

Jednou z výhod podnikatelů je, že organizují chod své společnosti ze své kanceláře, delegují úkoly na své zaměstnance, ale vůbec vlastně nemusí přijít do styku s tím koncovým zákazníkem, na jehož spokojenosti nejvíc záleží.

KAŽDÝ SI POD POJMEM ,, POMOC ,, PŘEDSTAVUJE NĚCO JINÉHO.

Vždy jsem měla potřebu pomáhat lidem, jenže jsem pomoc chápala pouze z hlediska peněz.  Stále neumím říkat ,, NE ,, a přispívám spoustě organizacím jako jsou např. Unicef, Světlo pro svět nebo Zdravotní klaun, ale s každou částkou, kterou jim pošlu na účet, necítím tu spokojenost a zadostiučinění, které bych očekávala.

Je to akt mé dobré vůle, ale chybí mi zpětná vazba reálného člověka, kterému jsem pomohla.

 MÁ VIZE NA DALŠÍCH 5 LET

spočívá ve sdílení hodnotných informací a zkušeností z dlouholetého podnikání. Chci pomáhat všem, kdo tápou a připadají si ztraceni a neplnohodnotní pro svůj podnikatelský záměr, ať je jakýkoliv. Cítí strach, nejistotu a bojí se reakcí svého okolí.

Jsem tu pro Vás. ,,Ptejte se mne na co chcete, já na co chci odpovím,,  a teď vážně. Máte pochybnosti o sobě, o svém podnikatelském záměru a otazníky Vás dohání pokaždé, když zavřete oči? Jediné, co Vám mohu doporučit je najít si mentora a odborníka ve svém oboru a toho následovat a učit se od něj stejně jako jsem to na začátku podnikání udělala já.

 

Všeuměl jen zřídka umí něco pořádně. Upněte všechno své úsilí k jedinému cíli.

Napoleon Hill

Stanovte si své cíle a věřte, že se věci začnou dít!

Nikola

 

Pomáhám lidem objevit jejich podnikatelský potenciál. Předávám jim své zkušenosti z praxe a učím je, jak je co nejefektivněji využít pro své podnikání. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře